Radiesztézia – Szakrális radiesztézia
Radiesztézia – Szakrális radiesztézia
A radiesztéziát általában sugárzásérzékelésként értelmezzük. A szakrális radiesztézia azonban ennél jóval tágabb területet vizsgál.
Többen a radiesztézia alatt elsősorban földsugárzást értenek, amelyet összefoglalóan geopatikus sugárzásként is meghatároznak, de vannak, akik ide sorolják az elektroszmogot és a technikai eredetű sugárzásokat is.
A radiesztézia legismertebb területei közé tartozik a földsugárzás mérése, a pálcás vízkeresés, a vízér bemérése, valamint a különböző geopatikus sugárzások vizsgálata. Sokan a radiesztéziai pálca vagy az inga használata kapcsán találkoznak először a radiesztéziával.
A Hunsacra szemléletében azonban mindez csak egy része annak, ami érzékelhető és vizsgálható. Ezt kutatja dr. Császár Sándor már több mint 26 éve.
Ez egyértelműen rávilágít arra, hogy a vizsgálódás tárgyát rendkívül lekorlátozzuk a Föld nevű bolygónak arra az egyetlen Valóságára, amelyet magunk is érzékelhetünk érzékszerveinkkel és műszereinkkel; annak is elsősorban a geológiai, tehát materiális oldalára, valamint az Ember technikai vívmányainak az egészséggel összefüggő hatásaira.
A sugárzás fogalma alatt az energia terjedését értjük hullám formájában.
A SZAKRÁLIS RADIESZTÉZIA A LÉTRENDSZER EGÉSZÉNEK ÉRZÉKELÉSÉT JELENTI!
Mit nevezünk SZAKRÁLISNAK?
Max Planck Nobel-díjas fizikus az anyagról és annak végső eredetéről megfogalmazott gondolataiban egy, az anyag mögött feltételezett tudatos és értelmes elmére, intelligenciára utalt.
Ezt a láthatatlan „ELMÉT” nevezzük mi SZAKRÁLISNAK.
Mit jelent számunkra a szakrális radiesztézia?
A szakrális radiesztézia messze túlmegy a radiesztézia-tanfolyamokon oktatott hagyományos radiesztézián, mert nemcsak a geopatológiai sugárzásokat vizsgálja, hanem a Létrendszer egészét teszi vizsgálata tárgyává.
Benne a földi Ember szakrális lényének terét is, amelyben a személyes létrendszerünk egésze elhelyezkedik, középpontban a bőrön belüli térrel.
Földi szakrális szerkezetünk, az „ember-szimulátorunk” ugyanis a Létrendszer mintáját követi.
A Hunsacra szemléleti rendszerében a földi valóság számunkra látható része csupán töredéke az egésznek, ahogyan az „ember” nevű szerkezetünkből is csak egy kis rész érzékelhető közvetlenül.
A szakrális radiesztézia ennek a földi szemmel láthatatlan tartománynak az érzékelésére és megismerésére törekszik.
Szemléletünk szerint ebben a láthatatlan térben keressük számos testi, lelki és társadalmi folyamat, valamint az ember szakrális értékrendjét érintő változás eredetét is.
Földsugárzás, vízér és geopatikus sugárzás
A hagyományos radiesztézia legismertebb területei közé tartozik a földsugárzás mérése, a vízér bemérése, valamint a különböző geopatikus sugárzások vizsgálata.
A vízér bemérése, a földsugárzások keresése vagy a különböző sugárzási terek érzékelése azonban a szakrális radiesztézia szemléletében csak egy részét jelenti annak, ami vizsgálható.
A káros sugárzás, a geopatikus sugárzás vagy a vízér lehetséges hatásainak vizsgálatakor sem kizárólag magát a sugárzást nézzük, hanem azt a teret is, amelyben az Ember létezik.
Nem foglalkozunk laboreredményekkel, szervekkel, szövetekkel, sejtekkel, hanem azzal a térrel, amelyben ezek léteznek.
Mit vizsgál a szakrális radiesztézia?
Ennek megfelelően a szakrális radiesztézia rendszerünkben 13-féle sugárzástípust vizsgál. Nemcsak vizsgálja, hanem minősíti is őket az Ember földi küldetése, mentális állapota és testi egészsége szempontjából: károsak, támogatók vagy semlegesek-e.
A szakrális radiesztézia vizsgálati területei:
- a Létrendszer egészének vizsgálata,
- a Létrendszer, a tér és az élettér struktúra-sugárzásai,
- az élettérben történt események sugárzásai és az aktuális jövő,
- a szakrális hierarchia sugárzásai – káros és nem káros lesugárzási terek,
- a terek tudatformáinak sugárzásai,
- formák és információs tartalmak sugárzása,
- földsugárzások,
- a civilizáció technikai sugárzásai – anyagok, elektromos készülékek, kommunikáció,
- az emberi test és az Ember szakrális anatómiája szerkezeti részeinek sugárzása,
- a tudat által teremtett sugárzások, például a Hunsacra rendszerében fekete mágiának nevezett jelenségek, valamint káros és nem káros érzelmek,
- anyagok, azaz a víz, az élelem és a gyógyszer sugárzása,
- az Ember spirituális kapcsolatai – beavatások, káros összeköttetések, tudatközösségek,
- életeink összeadódásának sugárzása.
Az Ember szakrális szerkezetét, szakrális anatómiáját ez a rendszerünk több mint 150-féle alkotórészre bontja, amelyek közül egy maga a test.
Káros, támogató vagy semleges sugárzások
A vizsgált sugárzások az Életterünket és a Szakrális Lényünket érintően lehetnek:
KÁROSAK, azaz rendellenesek,
TÁMOGATÓK, azaz segítők, védők, gyógyítók vagy fenntartók,
valamint
SEMLEGESEK.
A káros sugárzás hatása a testre és az Ember egészére ezért a Hunsacra szakrális radiesztéziai szemléletében nem választható el attól a tértől, amelyben az Ember létezik.
A sugárzások mögött az információt keressük
Mi nem elégszünk meg valóságunk energetikai, azaz sugárzási szintjének ismeretével, mert ezt már a döntési szintek alatti végrehajtó szintnek tekintjük.
Mi a valóságok legfelsőbb döntéshozatali szintjére vagyunk kíváncsiak.
Ez pedig a SZÁNDÉKOK, az INFORMÁCIÓK szintje.
Egy ősi gondolat arra hívja fel a figyelmet, hogy a világ megismerésének útja önmagunk megismerésén keresztül vezet.
Mi a szakrális radiesztézia célja?
A szakrális radiesztézia célja számunkra az IGAZSÁG feltárása arról, hogy:
Kik vagyunk?
Hol vagyunk?
Mi ez a földi élet?
És mi állhat azoknak a folyamatoknak a hátterében, amelyek az Ember testi, mentális és szakrális állapotát befolyásolják?
A Hunsacra szakrális radiesztéziai szemléletében ezért a radiesztézia, a földsugárzás mérése, a vízér bemérése, a geopatikus sugárzás és más érzékelhető sugárzások vizsgálata nem a végpontot jelentik.
Ezeken keresztül egy nagyobb rendszert próbálunk megismerni.
Ahogyan Jézus tanításában is megjelenik: az igazság megismerése szabaddá tesz.
Szakrális radiesztézia tanfolyam
A Hunsacra tanfolyamain a szakrális radiesztézia saját rendszerével, szemléletével és vizsgálati területeivel foglalkozunk.
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]